Kullanım Koşulları


Sitemizi kullanmaya başlamadan önce Site Kullanım Koşulları’nı dikkatlice okumanızı rica ederiz. Bu siteyi ziyaret eden kullanıcılar, aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır: 

Web sitemiz Özel Gop Okulları markasına aittir ve onun tarafından işletilir. Kullanıcılar, sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunu kabul etmiş sayılırlar. İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

1. Ticari markalar ve fikri mülkiyet hakları 

www.gopokullari.k12.tr ve www.gopokullari.com tüm hakları Gaziosmanpaşa Eğitim Kurumları Ltd. Şti.'ne aittir. Bu siteye ait web sayfalarında aktif edilen tüm içerikler (yazılım, logolar, ticari markalar, metinler, görseller vb.), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Site ziyaretçileri, söz konusu site dâhilinde bulunan her türlü içerik unsurunun, kısmen veya tamamen çoğaltamayacaklarını, kopyalayamayacaklarını, işleyemeyeceklerini, çevirim içi veya diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle gönderilemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Gaziosmanpaşa Eğitim Kurumları Ltd. Şti. ile doğrudan ve / veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan içerikler, kısmen veya tamamen, ekleme veya değiştirme yoluyla da olsa başka bir yerde kullanılamaz.

2. Kullanım koşullarında değişiklik

Gaziosmanpaşa Eğitim Kurumları Ltd. Şti., www.gopokullari.k12.tr ve www.gopokullari.com bir sebep göstermeksizin ve / veya ihbarda bulunmaksızın bu metne konu olan kullanım koşullarında değişikliğe gitmek, ek yapma ve revize etme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar, işbu web sayfalarının kullanılması ile var olan, güncel versiyonu kullandıklarını kabul eder.

3. Üçüncü parti sitelere verilecek linkler

www.gopokullari.k12.tr ve www.gopokullari.com siteleri ve alt alan adları, site dâhilinde doğrudan veya dolaylı yoldan başka sitelere link verebilir. Kullanıcılar, bu linklerle ilgili Gaziosmanpaşa Eğitim Kurumları Ltd. Şti.'nin hiçbir kontrolü olamayabileceğini, olası bağlantı kesintilerinden dolayı sorumlu olmadığını kabul eder. Benzer şekilde, linkle ulaşılan sitelerdeki her türlü metin, görsel vb. içerikten kurumumuz sorumlu tutulamaz.

4. Kullanıcı bilgileri

Site içinde, kullanıcıların dolduracakları talep ve bilgi formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Kullanıcılar, bu formları doldururken yazabilecekleri her türlü küfür, tehdit ve rahatsızlık veren sözler ile kanuna aykırı içeriklerden sorumludur. Böyle bir durumun gerçekleşmesi durumunda kullanıcılar, Gaziosmanpaşa Eğitim Kurumları Ltd. Şti.'nin kanuni yollardan yaptırımını kabul etmiş sayılırlar.

5. Haklar ve yükümlülükler

Site içerisindeki tüm içerikler, periyodik olarak kontrol edilmekte ve ihtiyaç olması durumunda revize edilmektedir. Gaziosmanpaşa Eğitim Kurumları Ltd. Şti., sayfalarında her türlü değişikliği istediği anda yapabilir.

6. Mücbir sebepler

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede tarafların işbu sözleşmeden doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

Giriş: 28/01/2021 Perşembe