Jimnastik Dersi


Gaziosmanpaşa Havuzbaşı Kampüsü

Tel: 0(212) 417 64 81


Merkez Mahallesi Yeşil Zümrüt Sokak No: 29-31 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Jimnastik Nedir?
Jimnastik dersleri ile çocuğunuz sağlıklı ve enerjik! Jimnastik, bedeni, fiziksel yapısını düzeltme güçlendirme ve geliştirme amacıyla düzenli hareket ettirme sanatıdır. Bedeni çevikleştirmek ve güçlendirmek için yapılan alıştırmaların tümü, idman ve kültürfizik hareketleri jimnastiğin kapsamına girer.

Çocuğunuz, jimnastik dersleri ile güçlü bir bedene sahip olur ve jimnastik derslerinin etkilerini tüm hayatı boyunca hisseder.
*Jimnastik, bedenin yanı sıra zihnin de kullanımını gerektirir ve çocuğunuzun zihninin gelişmesini  sağlar. Jimnastik yapan çocuklar küçük yaşlardan itibaren güçlü ve sağlıklı kemiklere sahip olurlar.
*Jimnastik kursu ile çocuğunuz sağlam bir spor temeli atmış olur ve ilerde dilediği spor dalına yönelebilecek, üstelik temeli sağlam olduğu için kendisini geliştirmek istediği dalda fiziki olarak hiç zorluk çekmeyecek!
*Çocuğunuz jimnastik kursu sayesinde disiplin kavramını çok küçük yaşlarda tanır. Çocuğunuza esneklik kazandırmada yardımcı olur ve çocuğunuz bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı yüksek bir dirence sahip yapar.